O mnie

Joanna Wiejak

Jestem dyplomowanym kosmetologiem z wieloletnim doświadczeniem, pracującym w nurcie kosmetologii holistycznej.

Patrząc na skórę jako narząd odzwierciedlający to co dzieje się we wnętrzu całego organizmu stawiam na spersonalizowane terapie zabiegowe ukierunkowane na odkrycie przyczyny danego problemu, a nie tylko jego chwilowym wyciszaniu.

Duży nacisk podczas pierwszego spotkania kładę na wywiad kosmetologiczny w efekcie, którego stworzę dla Ciebie efektywny Plan Zdrowej Skóry. Zdrowa skóra to nie tylko zabiegi i odpowiednio dobrana pielęgnacja, ale również prawidłowo dobrana suplementacja i zmiany w stylu życia.

Pracując w tym nurcie, istotne są dla mnie aktualne wyniki Twoich badań laboratoryjnych. Jeśli takie posiadasz, zabierz je ze sobą na nasze pierwsze spotkanie. Podczas pierwszej wizyty przeprowadzę z Tobą dłuższą rozmowę, ocenię stan Twojej skóry oraz dobiorę odpowiedni zabieg do aktualnych potrzeb Twojej skóry. 

Pamiętaj! Rezerwując wizytę pierwszy raz w Skinotece, obligatoryjne jest odbycie wywiadu holistycznego połączonego z zabiegiem dobranym do potrzeb Twojej skóry przeze mnie- Twojego kosmetologa. Nie dotyczy to zapisu na zabieg z zakresu naturalnych technik modelowania twarzy i zabiegu bankietowego.

IMG_0647 (1)
REZERWUJ
Shopping Cart
Scroll to Top