Zabiegi złuszczające z retinoidami

Retinoidy to pochodne witaminy A wykazujące bardzo dużą skuteczność w walce z trądzikiem, zmarszczkami, przebarwieniami, a także bliznami potrądzikowymi.

Retinoidy

 Jest jedno ALE! Skutkiem ubocznym stosowania retinoidów w wysokim stężeniach jest złuszczenie naskórka, które występuje 2-3 dni po zabiegu. Intensywność złuszczenia uzależniona jest od formy zastosowanych retinoidów

3 RETINOIDY POŁĄCZONE Z WITAMINĄ C

Na czym polega zabieg?

Zabieg to kombinacja trzech różnych rodzajów retinoidów zamkniętych w liposomach oraz najbardziej stabilnej formy witaminy C. Witamina C w połączeniu z retinolem ma silne właściwości antyoksydacyjne i depigmentujące. Wyrównuje koloryt, dodaje skórze blasku i widocznie odmładza.

Retinol, dzięki działaniu złuszczającemu, pobudza naturalny proces odnowy skóry. Zabieg wykonywany jest na okolicy twarz+szyja+dekolt, jest przyjemny w odczuciach i nie wywołuje żadnych negatywnych odczuć.

Z zaaplikowanymi preparatami należy udać się do domu i zmyć je samodzielnie po upływie 8-10 godzin. Następnego dnia skóra może być zaczerwieniona i tkliwa, nie wyklucza to Ciebie z możliwości zaaplikowania makijażu. W kolejnych dniach rozpocznie się proces złuszczania, którego największa intensywność będzie trwać około 3-4 dni. Po zabiegu ważne jest przestrzeganie fotoprotekcji.

Czas: 60 min

Cena 440 zł twarz+szyja+dekolt

FERULAC PEEL BOOSTER SYSTEM

Jest to kilkuetapowy zabieg łączący antyoksydacyjną moc kwasu ferulowego oraz 3 różnych form retinoidów.

Jakiego efektu można się spodziewać?

 • redukcja przebarwień posłonecznych, rozjaśnienie piegów i melasmy
 • redukcja zmarszczek, wygładzenie skóry
 • rozjaśnienie skóry i ujednolicenie jej kolorytu
 • efekty liftingujący, przywrócenie napięcia skóry
 • wspomaganie leczenia trądziku

Preparaty w trakcie aplikacji nie wywołują żadnych negatywnych odczuć. Po ich zaaplikowaniu należy udać się do domu i samodzielnie zmyć po upływie 8-10h. Następnego dnia możliwe jest wystąpienie zaczerwienienia i tkliwości skóry, nie wyklucza to Ciebie z możliwości zaaplikowania makijażu. W kolejnych dniach rozpocznie się proces złuszczania, którego największa intensywność będzie trwać około 3-4 dni. Po zabiegu ważne jest przestrzeganie fotoprotekcji.

Czas: 60 min
Cena 380 zł twarz

DNA Recovery Peel

Zabieg łączący kwas ferulowy retinol, retinaldehyd oraz enzymy naprawcze

Jakiego efektu możesz się spodziewać?

  • przygotowanie skóry do ekspozycji na słońce
  • naprawa uszkodzeń posłonecznych
  • jednolity koloryt, bez przebarwień
  • spłycenie zmarszczek
  • skóra gładka, napięta i pełna blasku

Zabieg można przeprowadzać przez cały rok, również w lecie. Dzięki wyjątkowemu połączeniu składników naprawczych i fotoochronnych zapobiega pojawieniu się uszkodzeń słonecznych. Złuszczanie po tym zabiegu ograniczone do minimum.

Czas: 60 min
Cena 350 zł twarz
REZERWUJ
Shopping Cart
Scroll to Top