Terapia enzymatyczna DMK

Preparaty DMK odpowiadają jakości leków, świadczy o tym certyfikat FDA (Agencja Żywności i Leków). Potwierdza to ich wysoką efektywność i bezpieczeństwo zabiegowe.

Preparaty DMK

Oparte są na składnikach roślinnych, enzymach, aminokwasach i peptydach. W ich składzie nie występują substancje zapachowe i barwniki.

TERAPIA ENZYMATYCZNA DMK OPIERA SIĘ NA 4 FILARACH:

USUNĄĆ

Usunięcie martwych komórek skóry, które powodują suchość, zmarszczki, zatkane pory lub pigmentację.

ODBUDOWAĆ

Odbudowa skóry, stymulując optymalne funkcjonowanie kluczowych procesów wewnętrznych, pozwalając komórkom pozostać przy życiu dłużej i działać z maksymalnym potencjałem, tworząc zdrowszą i młodszą skórę.

CHRONIĆ

Chronić skórę przed słońcem, wolnymi rodnikami, glikacją i innymi czynnikami środowiskowymi, które powodują przedwczesne starzenie się skóry, stosując silne naturalne przeciwutleniacze.

WSPIERAĆ

Wspieranie pięknej skóry za pomocą produktów do pielęgnacji w domu DMK, które pomagają przedłużyć rezultaty osiągane dzięki profesjonalnym zabiegiem DMK.

Co dzieje się w trakcie zabiegu?

  • preparaty wchodzące w skład terapii enzymatycznej wywołują efekt plazmatyczny poprzez rozszerzenie wszystkich obwodowych naczyń włosowatych, zwiększenie natlenienia, metabolizmu komórkowego i funkcji immunologicznych skóry, ułatwiając dostarczenie świeżych składników odżywczych do żywych komórek
  • enzymy stymulują syntezę kolagenu, przywracając strukturalną integralność skóry
  • terapia enzymatyczna aktywuje pracę aktywnych enzymów skóry, co z kolei może trwać jeszcze 3 dni po zabiegu

Głównym elementem przebiegu terapii jest zaaplikowanie enzymatycznej maski na czas 45 minut, która wyraźnie aktywuje skórę do pracy. W trakcie odczuwalne jest pulsowanie i intensywne napięcie skóry. Cała terapia wykonywana jest w okolicy twarz, szyja i dekolt. Nie wyklucza z funkcjonowania w kolejnych dniach po zabiegu.

Terapia enzymatyczna dedykowana jest dla skór takimi patologiami jak:

  • trądzik
  • trądzik różowaty
  • zmarszczki i utrata jędrności
  • przebarwienia
  • atopowe zapalenie skóry
Czas: 105 min
Cena: od 440 zł
REZERWUJ
Shopping Cart
Scroll to Top