Spersonalizowane zabiegi kosmetologiczne

Spersonalizowany zabieg, który tworzę na miejscu po zbadaniu Twojej skóry i wysłuchaniu Twoich oczekiwań. Zabiegi tworzę w oparciu o najwyższej jakości dermokosmetyki profesjonalnych marek: Mediderma, Cell Fusion, Mesoestetic, Rhonda Allison, DMK i inne

Zabieg dobrany do potrzeb skóry

Dysponuję szeroką gamą kwasów, ampułek i masek, z których tworzę spersonalizowaną terapię dopasowaną do potrzeb Twojej skóry. W zabiegi włączam również aparaturę kosmetyczną lub/i masaż.

Czas: do 75 min
Cena: 350 zł twarz

SPERSONALIZOWANY ZABIEG ROZSZERZONY O RETINOIDY:

Jest to procedura zabiegowa bazująca na takich samych preparatach jak zabieg dobrany do potrzeb skóry ale rozszerzona dodatkowo o retinoidy.

Retinoidy to pochodne witaminy A, które świetnie zwiększają efektywność zabiegu, ale skutkiem ubocznym stosowania ich w wysokim stężeniu jest łuszczenie się naskórka występujące 2-3 dni po wykonanym zabiegu. Miej to na uwadze! 

Czas: do 75 min
Cena: 390 zł twarz

Zabieg bankietowy

To procedura zabiegowa oparta na składnikach, które nie wywołują podrażnienia i łuszczenia się naskórka! Możesz się natomiast spodziewać, że skóra będzie lepiej nawilżona i poprawi się jej koloryt. Jest to rozwiązanie dla osób, które na przykład chcą przygotować skórę do makijażu przed wielkim wydarzeniem. Na ten zabieg możesz zapisać się bez odbycia pierwszej wizyty połączonej z wywiadem holistycznym jeśli nie oczekujesz długofalowych efektów i nasze spotkanie traktujesz jednorazowo.

Czas: do 75 min
Cena: 350 zł twarz
REZERWUJ
Shopping Cart
Scroll to Top